Hotel Golden HOFFER je štvorhviezdičkový hotel v samom srdci Nitry. Nachádza sa priamo v historickom centre Nitry. Buďte našim hosťom a vychutnajte si bezstarostný komfort prepychovej minulosti s luxusom najlepších mestských hotelov vyjadrujúcich súčasný životný štýl.

Známy furmanský hostinec „Koruna“ si v roku 1882 prenajal ambiciózny podnikateľ František Lakner a v r. 1885 ho zmodernizoval na hotel. V susedstve postavil hotel „Hungária“ a oba podniky prepojil telefónom, ktorý bol v Nitre v tom období absolútnou novinkou. Po jeho smrti o 9 rokov neskôr ho jeho manželka rozšírila o kaviareň s terasou, no už v roku 1929 terasu odstránili. Neskôr vznikla opäť.
Súčasťou hotela je i hotelová reštaurácia, ktorá sa nachádza na prízemí hotela. Kulinárske špeciality, príjemné prostredie  Vám poskytnú skvelý gastronomický zážitok. Môžete si pochutnať na slovenských ale i medzinárodných špecialitách, ktoré oslovia i najnáročnejšieho gurmána. Podávame špeciality z kuracieho, bravčového a hovädzieho mäsa, diviny, rýb, ale aj cestoviny, rizotá, pizzu, či špeciality slovenskej kuchyne. Vo všetkých priestoroch hotela je k dispozícii bezplatné pripojenie Wi-Fi. Hotel poskytuje posedenie na terase, ktorá je otvorená aj počas zimných mesiacov. V cene ubytovanie sú raňajky vo forme švédsky stolov.

178x50_en_logo tlac-hotel


Adresa

Adresa:

Farská 41, 94901 Nitra, Slovensko

GPS:

48.30999647350551, 18.086359917321033

Kontaktný formulár
Naplánuj moju cestu